بازدید مدیرعامل از پروژه های در حال ساخت شهرستان رباط کریم و حسن اباد فشافویه

مهندس خراسانی در بازدید از پروژه های در حال ساخت شهرستان رباط کریم و حسن اباد فشافویه :
۳ پروژه در حال ساخت در هفته دولت  و تامین اجتماعی مورد بهره برداری و افتتاح قرار میگیرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرح و اجرا خانه سازی ایران آقای مهندس خراسانی  مدیرعامل شرکت طرح و اجرا ، آقای نوروزی نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان رباط کریم  ، آقای ساداتی فرماندار شهرستان و آقای مهندس باقری عضوهیات مدیره و دیگر عوامل اجرایی از نزدیک در جریان روند پیشرفت  پروژه پلی کلینیک رباط کریم قرارگرفتند.
ضمن بازدید از بخش های مختلف پلی کلینیک درحال ساخت شهرستان رباط کریم ، پیمانکار مشکلات مالی خودرا عنوان نموده و مقرر گردید بخشی از مطالبات پیمانکار پرداخت و با ارائه برنامه زمانبندی کامل و جامع پروژه در شهریورماه در هفته دولت آماده افتتاح و بهره برداری برای مردم شریف منطقه قرار گیرد. پلی کلینیک رباط کریم در مساحت زمین ۳۲۶۳ مترمربع و زیربنا ۳۷۹۱ مترمربع در ۳ طبقه در حال ساخت میباشد.
سپس  مهندس خراسانی از شعبه  تامین اجتماعی فشافویه  بازدید و در جریان تکمیل پروژه قرار گرفتند و مقرر گردید  پیمانکار نسبت به افزایش جبهه کاری و جبران برنامه زمانبندی سریعاً اقدام  به نحوی که پروژه در شهریورماه در هفته دولت آماده افتتاح قرار بگیرد. شعبه تامین اجتماعی فشافویه در مساحت زمین ۱۴۴۳ مترمربع و زیربنا ۳۱۱۷ مترمربع در ۴ طبقه درحال ساخت میباشد.
در ادامه سفر مدیرعامل به همراه بخشدار و شهردار حسن آباد فشافویه از درمانگاه فشافویه بازدید و ضمن رضایت کامل از نحوه ساخت و رعایت استانداردهای ساختمانی خبر از افتتاح درمانگاه در هفته تامین اجتماعی دادند.
لازم به ذکر میباشد درمانگاه در مساحت زمین ۶۰۰۰ مترمربع و زیربنا ۲۶۱۹ مترمربع در ۳ طبقه شامل بخش های مختلف درمانی درحال ساخت مراحل پایانی میباشد.
توسط | ۱۳۹۸-۲-۱۸ ۲۰:۴۷:۳۵ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۱۸ام, ۱۳۹۸|اخبار|